Únor 2018

RECENZE: Válka Avengers proti Defendrs

28. února 2018 v 18:32 | pribeh-ohnivouse |  Marvel Cinematic Universe
Překvapivě dobrá kniha. Líbilo se mi téma i celková příběh. Postavy byly skvělé a skvělá byla i tahle knihy.

TEORIE: Teorie o Avengers 4

27. února 2018 v 16:59 | pribeh-ohnivouse |  Marvel Cinematic Universe
Asi se divíte proč je na hráčkách Thor s dvěma očima. Moje teorie je, že Thanos zemi buď, zničí, ovládne, nebo zásadně změní. Pak půjdou do Dimenze Quant nebo jestli budou mít Time stone, neboli Kámen času. Vrátí se, ale Thor a spol. se dostanou do Ragnaroku a nějak zásadně změním minulos a Captain America s Doctorem Strangem to půjdou vyřešit, ale nějak se to zvrtne a Doctor Strange zachrání na poslední chvíli situaci. Proto bude mít Thor obě oči. Proto ty fotky z nátačení s mladým Captainem Americou a starým Starkem.

Asi ho pojmenuju... (odmlka... dramaticky šílená odmlka) Adam

26. února 2018 v 19:11 | pribeh-ohnivouse - Šílenec z Marvelu |  Marvel Cinematic Universe
V jedné z pěti potitulkových scén Btrážců glaxie vol. 2 byla Ahseya a ta tvořila stvoření ADAM. A Adam byl v komiksech ADAM WARLOCK! To on vzal Nebule rukavici nekonečna (ona ji vzala Thanosovi (v komiksech (asi (pokud se nemýlím (asi ne))))) Objeví se, ale až v trojce Strážců podle režiséra Jamese Gunna (tohle bylo takové info).

Thorova nová zbraň DEFINITIVNĚ odhalena!!!!!

26. února 2018 v 18:59 | pribeh-ohnivouse - Blázen do Marvelu! |  Marvel Cinematic Universe
Thorova nová zbraň - né není to sekera Jajnborn. Je to taková kladivo sekera - a nejspíš bude z Groota!!!
"Z Groota?! Jsi ťuk, ťuk, ťuk?!" To jsi asi říkáte. Ale je to pravděpodobnější než si myslíte. Podívejte se například na stavebnice lego:
Tak co vy na to? asi si říkáte sekera Jajnborn cha chá! Podíve se na předešlí obrázek. Pak byste měli vidět další obrázek.
Stormbreaker to je Thorova NOVÁ ZBRAŇ. A teď rozměry Groota:
Oh noooooooooooooooo! Nooo! Nooo! Nooooooooooooooooo! 😶😐💔☹😥😭😭 A tu (fňuk) sekeru (fňuk, fňuk) můžete (fňuk, fňuk, fňuk) vidět i tady:
Taky můžem asi vidět kámen nekonečna neboli kámen síly? Moci? Prostě Power stone. Ale o tom si popovídáme někdy jindy. Dáme tu ještě trochu obrázků Stormbreakeru. A Groot... je v pořádku!!!!!! 😀☺😆🙂😎😁😃😅😊🤗😜😛😝💖😂😄😉😙😋😇
A ještě Ultimate Mjolnir:
Příště: Adam Warlock v Guardians of the Galaxy vol. 2!

Superman (Muž z oceli (DC))

25. února 2018 v 12:45 | pribeh-ohnivouse
Na recenzi nemám - Ale na článek ano!
Tento film není od Marvelu, ale od DC. Nějak nelituju, že jsem se na film díval, ale.... nic. Je to svělí film který se mi až na pár věcí líbíl.

PS: Porovnání pro Gepardí hvězdu: Superman a Vision:


RECENZE: Black Panther - aneb není poslední kámen nekonečna

24. února 2018 v 18:24 | pribeh-ohnivouse |  Recenze
Jiný film. Má jinou atmosvéru ma a jiný příběh, ale je to výborný film. Nápad byl originální a Bucky byl jnom třešnička na dortu který je hodně zdobený, ale né zase moc. Navíc je se pojí s jedním skvělím žážitkem. Už se těším na Infinity War.

ROZBOR: Avengers: Infinity War TV Spot

23. února 2018 v 21:29 | pribeh-ohnivouse |  Marvel Cinematic Universe
Objeví se logo Marvelu. Spider-man, Iron-man a Doctor Strange se dívají nad sebe. Možná na stroj který vlastní Thanos. "Je to tady." Scarlet dělá něco s Visionovou hlavou nejspíš ho asi nějak hypnotizuje. Strážci sejdou po schodech a Stark s vyděšeným pohledem mluví s Hulkem. "K tomuhle všechno směřovalo." Ano pořád neznám jeho jméno. Thor s Rocketem letí nejspíš ke kovárně kde by si Thor mohl udělat novou sekeru nebo nové sekerokladivo. Smutný Loki hledí nejspíš na Thanose A Spider-man si sundává masku na Thanosově stroji. Oblek se mu nejspíš zničí, proto si vezme Iron Spidera. Captain Amerika a Natasha se zraněníným Visionem pravděpodobně potom co mu byl vyjmut kámen nekonečna a Thor na Asgardské lodi. "Můžeme?" Dívá se jako Stark, Spider-man a Doctor Strange. Mohl by to být snad samotný Thanos? Captain America si nasadil nový štít pod dohledem T'Chally. "Jdeme na to." Stark v nové zbroji, tázaví Groot a naštvaná Nebula. Natsha se dívá na Thanovu armádu kdy se shílí k velkému boji. Bucky vyběhne z křoví a připojí se k týmu jak jsme viděli v traileru. Doctor Srange odráží Starka v jeho nové zbroji Captain s dvěma štíty a scéna z Traileru. Logo Avengers a podrápaný Thanos asi tam kde je Loki. Dokonce mu to trochu i "Vykouzlí úsměv na tváři".

RECENZE: Hank Pym: Ant-man/Giant-man/Yellowjacket/Wasp

23. února 2018 v 16:30 | pribeh-ohnivouse |  Recenze
Ve zkratce nejhorší a zároveň nejlepší komiks z marvelu co jsem zatím četl. Půlka byla skvělá. třičtvrtě druhé půlky taky tak a, ale čtvrť jsem moc nepochopil nebo se mi nelíbila.

RECENZE: Ant-man

21. února 2018 v 17:57 | pribeh-ohnivouse |  Recenze
Nápad s Wasp je výborný a nová Wasp je taky dobrá. Dimenze Qant bykla i v Doctoru Strangovi (přes ní se dostal do Temné dimenze) a zajímalo by mě jesli nový kostým Wasp bude nosit nová Wasp nebo Wasp (asi už jste z toho zmatení). A druhá podtitulková scéna s Falconem, Buckym a Captainem Americou je skvělá.

Doctor Strange: Bezejmená země, bezbřehý čas

19. února 2018 v 17:13 | pribeh-ohnivouse |  Marvel komiksi
Promiňte nechce se mi dělat recenzi jenom, aby jste věděli, že jsem to přečetl.