II. série: Nová věštba

22. července 2017 v 12:54 | Matyáš Packun |  Knihy
A je to tu! Konečně jsem napsal i seznam II. série Warriors (celý název se mi nechce psát). PS: Přeskrknuté ignoruj/te (už ani nevím jestli mám psát v množném čísle.)Další generace kočičích válečníků čelí temné věštbě, která nezasáhne jen válečnické klany, ale i celý les.

Půlnoc
Tma, vzduch, voda a obloha otřesou lesem v jeho kořenech.
Po mnoho měsíců žijí divoké kočky v míru a harmonii - ale zkáza, která změní vše, se blíží. Zprávy od Hvězdných mluví o děsivé věštbě, nebezpečí a tajemném osudu.

Všechna znamení ukazují na mladého válečníka, Ostružinového drápa, který má nyní osud lesa ve svých tlapkách. Ale proč by měl být vyvoleným hrdinou právě syn zlého Tygřího měsíce? A kdo jsou další kočky zmiňované v proroctví? Ostružinový dráp ví jistě jen to, že bude potřebovat všechnu odvahu a sílu největších válečníků. Cesta k záchraně klanů začíná.


Východ měsíce
Mnoho měsíců uplynulo od té chvíle, kdy se šest koček vydalo na cestu, aby zachránily své klany. Nyní se opět vracejí domů, ale při přechodu hor potkávají kmen divokých koček s tajemstvím... a vlastním tajemným proroctvím. Bouřlivý kožich nedokáže pochopit, proč je tak fascinuje, ale ví, že hrozba, které všichni čelí, je skutečná.
Mezitím Ohnivý měsíc a Lístka v lese sledují, jak se svět Hromového klanu kolem nich pomalu rozpadá. Vrátí se kočky zpět včas, aby zachránily své klany, nebo přijdou příliš pozdě?Úsvit
Mladé kočky, které se před mnoha měsíci vydaly na cestu, se vrátily s mrazivou zprávou: klany se musí přestěhovat na jiné území, nebo riskovat záhubu.

Ale nebezpečí číhající za hranicemi jejich území jsou nepředvídatelná a kočky nemají tušení, kam jít. To co právě teď potřebují, je znamení od Hvězdného klanu...

Svit hvězd
Než nastane mír, krev prolije krev...
Klany konečně dorazily do svého nového domova. Nyní musí bojovat o vytyčení nových teritoriíí a poznat nová nebezpečí číhající v tomot neznámém kraji. Nedříve však musí najít náhradu za Měsíční kámen-místo, kde mohou komunikovat s Hvězdným klanem.


Nejedna kočka v sobě přechovává zlověstné plány, které by mohly vést k násilí a temnotě. Jak válečníci čekají na znamení, začínají si uvědomovat, že hrozby, kterým čelili v lese, nemusí být tak nebezpečné jako ty, kterým čelí zevnitř.

Stmívání
Nové území přináší kočkám nové problémy, bývalí spojenci se stávají nepřáteli.

Jak se propast mezi klany prohlubuje, dcery Ohnivého měsíce stojí před nepříjemným rozhodnutím. Volba, kterou nyní učiní, může ovlivnit Hromový klan po mnoho budoucích generací. S nečekaným nepřítelem v zádech bude jejich odvahy a síly zapotřebí víc než kdy dřív, pokud má klan přežít...

Západ slunce

Stíny minulosti stále sužují les. Ostružinový dráp je pronásledován temnou postavou lačnící po pomstě a musí bojovat, aby zůstal věrný svému klanu. Zlověstná cesta se vyvýjí a přichází čas, aby někteří válečníci učinili volbu, jež určí jejich osud... a osud všech klanů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sandstar Sandstar | Web | 25. července 2017 v 13:32 | Reagovat

Některé nové obálky mám sto chutí spálit XDDDDDDDDD

2 pribeh-ohnivouse/Whiteclaw neboli Blackfur pribeh-ohnivouse/Whiteclaw neboli Blackfur | E-mail | Web | 28. července 2017 v 22:10 | Reagovat

[1]: Východ měsíce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama