I. série: Kočičí válečníci

2. července 2017 v 10:50 | Matyáš Packun |  Knihy
Tady je přehled všech knih první série o Kočičích válečnících.

Vzhůru do divočiny (také Divoké kočky)

Čtyři klany divokých koček si odpradávna dělí území podle zákoníků, které ustanovili jejich předkové, válečníci. Najednou však umírá jeden ušlechtilý kočičí bojovník za druhým a za stále záhadnějších událostí.
Do toho zmatku přichází nezkušený domácí kocourek Zrzek. Nejdřív se zdá, že mezi divokými kočkami nemá šanci, ale pak se ukáže, že se mu vyrovná jen
málokdo...

Na obalu je Ohnivák.


Oheň a led
Ohnivous se stal válečníkem Hromového klanu, ale jeho problémy nekončí. Začíná zima, kočky z Říčního klanu jsou stále ve střehu a Větrný klan je bezbranný, snaží se čelit hrozbám ze všech stran.
Ohnivous bojuje nejen s bezprostředním nebezpečím nepřátel, ale i se zrádcem ve svém vlastním klanu...

Na obalu je Tygří dráp.

Les plný tajemství

Klany divokých kočičích válečníků se mísí. V lese je cítit napětí, přátelé se mohou doslova přes noc stát nepřáteli. A některé kočky jsou ochotné zabíjet, aby dostaly, co chtějí! Ohnivous je odhodlán zjistit pravdu o smrti Rudocha, válečníka z Hromového klanu. Ale některá tajemství jsou tak děsivá, že by měla zůstat navždy skryta.

Na obalu je Šedý pruh.
Bouře stoupá
Zrádný Dráp, nepřítel Ohnivého srdce, byl přemožen a vyhnán z Hromového klanu - ale Ohnivé srdce se nemůže zbavit pocitu, že stále číhá někde v lese a čeká na svou příležitost.

V žáru planoucího léta se Ohnivé srdce snaží zvládnout zlověstná znamení, učedníka s jedním šokujícím tajemstvím a zhroucenou vůdkyni klanu, která je jen stínem svého bývalého já. A jak se situace v lese vyostřuje, kočky se připravují na nadcházející bouři...

Na obalu je Žlutozubka.


Nebezpečná cesta
Stínový klan si zvolil Drápa jako svého nového vůdce, ale Ohnivé srdce se obává, že jeho starý nepřítel stále spřádá temné plány na pomstu svému bývalému klanu.

Tajemná hrozba ohrožuje život každé kočky v lese. A vůdkyně Hromového klanu se obrací zády k jejich předkům. Ohnivé srdce s tím nedokáže dělat nic, ale jedno ho vážně zajímá - opustil je Hvězdný klan navždy?

Na obalu je Modrá hvězda.Nejtemnější hodinka

Nadešel čas, aby Ohnivé srdce - nyní Ohnivý měsíc, velitel Hromového klanu - čelil svému osudu.

Zlověstné ambice Tygřího měsíce přivedly celý les na pokraj hrozné a smrtící bitvy. Věštby se začínají naplňovat a hrdinové povstávají...

Na obalu je odraz Ohnivého měsíce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama