I. série: Kočičí válečníci

2. července 2017 v 10:50 | Matyáš Packun |  Knihy
Tady je přehled všech knih první série o Kočičích válečnících.

Vzhůru do divočiny (také Divoké kočky)

Čtyři klany divokých koček si odpradávna dělí území podle zákoníků, které ustanovili jejich předkové, válečníci. Najednou však umírá jeden ušlechtilý kočičí bojovník za druhým a za stále záhadnějších událostí.
Do toho zmatku přichází nezkušený domácí kocourek Zrzek. Nejdřív se zdá, že mezi divokými kočkami nemá šanci, ale pak se ukáže, že se mu vyrovná jen
málokdo...

Na obalu je Ohnivák.
Oheň a led

Ohnivous se stal válečníkem Hromového klanu, ale jeho problémy nekončí. Začíná zima, kočky z Říčního klanu jsou stále ve střehu a Větrný klan je bezbranný, snaží se čelit hrozbám ze všech stran.

Ohnivous bojuje nejen s bezprostředním nebezpečím nepřátel, ale i se zrádcem ve svém vlastním klanu...

Na obalu je Tygří dráp.

Les plný tajemství


Klany divokých kočičích válečníků se mísí. V lese je cítit napětí, přátelé se mohou doslova přes noc stát nepřáteli. A některé kočky jsou ochotné zabíjet, aby dostaly, co chtějí! Ohnivous je odhodlán zjistit pravdu o smrti Rudocha, válečníka z Hromového klanu. Ale některá tajemství jsou tak děsivá, že by měla zůstat navždy skryta.

Na obalu je Šedý pruh.
Bouře přichází


Ohnivousův největší nepřítel Dráp byl vyhnán z Hromového klanu, ale Ohnivous se nemůže zbavit pocitu, že se ukryl nedaleko a v nestřeženém okamžiku zaútočí. V lese panuje dusná atmosféra a kočky cítí, že bouře již přichází...

Na obalu je Žlutozubka.


Nebezpečná cesta

Stínový klan si zvolil Drápa jako svého nového vůdce, ale Ohnivé srdce se obává, že jeho starý nepřítel stále spřádá temné plány na pomstu svému bývalému klanu.


Tajemná hrozba ohrožuje život každé kočky v lese. A vůdkyně Hromového klanu se obrací zády k jejich předkům. Ohnivé srdce s tím nedokáže dělat nic, ale jedno ho vážně zajímá - opustil je Hvězdný klan navždy?

Na obalu je Modrá hvězda.
Nejtemnější hodinka


Nadešel čas, aby Ohnivé srdce - nyní Ohnivý měsíc, velitel Hromového klanu - čelil svému osudu.

Zlověstné ambice Tygřího měsíce přivedly celý les na pokraj hrozné a smrtící bitvy. Věštby se začínají naplňovat a hrdinové povstávají...

Na obalu je odraz Ohnivého měsíce.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama